Albmedia.gif (202505 bytes)

Permbajtja

Udhetim ne media

Televizionet
Radiot
Shtypi i shkruar
Sateliti
Downloads
Albforumi
Media POLL


Gazetari i mirenjohur Aleksander Ēipa publikon ekskluzivisht per  WWW.ALB-MEDIA.TK analizat, shkrimet dhe editorialet e tij me te mira.

cipalogo.gif (30879 bytes)

cipamadhe.gif (65898 bytes)

... nga Aleksander Ēipa

Famullia e ndergjegjes

Historia e re e Ballkanit

Administrata   e ruajtjes se imazhit

Zgjedhja qė nuk kapėrcen tė keqen

Fitues i ri me gabime tė vjetra

Dorashka mė e vlefshme se shtati politik

Ndryshimi dhe referenca ndaj sė keqes

Rivalėt dhe dy kongreset pa tė panjohura

Etika dhe profesionalizmi si shprehje te pjekurisė sė mediave dhe demokracisė

 

home.gif (1330 bytes)
S6AF.gif (7835 bytes)


 

WRESTLINGALB.gif (13655 bytes) 

About ALBMEDIA Copyright 2004 by S6T6N6. All rights reserved.